Garanti ve İade Koşulları

İade Koşulları

KargoMalzemeleri.com'dan satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren üç [3] gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte ürünlerin faturası ve ambalajı varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ürün iade edilmek üzere gönderilmeden önce 0850 480 72 93 nolu telefondan tarafımıza bilgi verilmelidir.

Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı Alıcıya aittir.

Bazı ürünlerde farklı iade koşulları uygulanabilmekte, genel iade koşulları haricinde farklılık gösteren ürünlerin iade şartları aşağıdaki şekildedir. Vakumla preslenerek ambalajlanmış ürünlerin, ambalajlarından çıkartılması durumda ürünün tekrar satılabilirliği mümkün olmaması sebebiyle bu ürünlerin iadesinin ambalajından çıkartılmadan yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde iadesi kabul edilmeyecektir.

Sipariş İptali

Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde telefon, mail veya sitemizin mesaj bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz gerekçe ibraz etme zorunluluğu olmaksızın iptal edilecektir. Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra veya adresinize teslimi esnasında gerçekleştiği durumlarda Kargo-Nakliye masrafları tarafınıza yansıtılacaktır. İptal işlemlerinde kargo bedeli ilgili kargo firmasının düzenlemiş olduğu fatura tutarıdır. Türkiye geneli adresinizden yapılan iade ve değişim işlemleri için Kargo/Nakliye bedeli 15,00 TL’dir. Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız gibi bilgilerinizi de iletiniz.

Yukarı
Menü
Kapat
Sepetim
Kapat
Geri
Hesabım
Kapat